fundacja Będzie Dobrze
Wolontariat Baner Slajd OPP Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Aktualności

 

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

W zakładce aktualne informacje

loga POPZ UE BZK.jpg,maxwidth,1920,maxheight,913

Dzisiaj wszystkie Babcie zasługują na najmocniejsze uściski i buziaki, nagorętsze życzenia i tony czekoladowych słodkości. Żyjcie nam sto lat albo i więcej. Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta!

 

Fotolia_98761222_XS

więcej »

11 stycznia nasza Fundacja spotkała się na corocznym Opłatku. W bardzo miłej poświątecznej atmosferze wolontariusze słuchali podsumowania działalności wygłoszonej przez prezes Fundacji Annę Pych, a także podziękowania.

Fundacja jeszcze raz składa serdeczne podziekowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy w tym roku z nami działali i wykazywali szczególna aktywność.

2

więcej »

Wspaniałego 2016 roku, aby był jeszcze lepszy od odchodzącego. Życzymy wam wszystkim wspaniałych, słonecznych dni, radości, pogody ducha, wiary w lepsze jutro i zawsze wspaniałych ludzi wokół siebie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Udanego skoku do 2016 roku składa:

Zarząd Fundacji "Będzie Dobrze"

 

więcej »

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy:

Zarząd Fundacji "Będzie Dobrze"

więcej »

W związku z licznymi Państwa telefonami do Fundacji z pytaniem czy to my organizujemy zbiórki przedmiotów, ubrań i innych. Tak, ta akcja jest organizowana co jakiś czas, ubrania i inne przedmioty rozdajemy potrzebującym wskazanym przez MOPS http://xn--zbirki-dxa.gov.pl/…/zbio…/szczegoly-zbiorki.xhtml

więcej »

Zapraszamy na kolejną akcję oddawania krwi organizowana przez Starosądecki Klub Honorowych Dawców Krwi. Akcja odbywać się będzie w Domu Parafialnym 6 grudnia:)

Nie bądźmy obojętni!

 

 

więcej »

Fundacja „Będzie Dobrze” z siedzibą w Starym Sączu informuje, że w wyniku zbiórki publicznej przeprowadzonej na podstawie decyzji 2014/1461/OR od: 2014-11-13 do: 2015-02-20 suma zebranych ofiar pieniężnych z akcji charytatywnej "Pomagam z miłości", która miała miejsce 14.02.2014 roku w Nowym Sączu i Starym Sączu wyniosła: 352,28 zł.

więcej »

Dołącz na facebooku

Współpracują z nami: