fundacja Będzie Dobrze
Wolontariat Baner Slajd OPP Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Aktualności

 

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

W zakładce aktualne informacje

loga POPZ UE BZK.jpg,maxwidth,1920,maxheight,913

Przedstawiamy Wam efekty dotychczasowej pracy przy budowie domu w Trzetrzewinie. Budowa wygląda już naprawdę imponująco, jednak nadal potrzebujemy Waszej pomocy. Możecie pomóc Pani Dorocie, wpłacając środki na stronie https://zrzutka.pl/s73g5k . Dziękujemy za każdą pomoc z Waszej strony. Z Wami możemy więcej! 

 

 

 

 

więcej »

Końcem lipca odbyły się kolejne szkolenia dla naszych wolontariuszy, zorganizowane w ramach Korpusu Solidarności. Dziękujemy naszym wolontariuszom za udzał w szkoleniu. Dzięki Wam możemy realnie nieść pomoc innym. 

więcej »

Już 13 lipca widzimy się na koncercie charytatywnym PRZYSADZIĆ CUSHINGOWI dla Elizy Frys! Koncert poprowadzi Marek Marczak - https://www.facebook.com/radiorobak/.  To niezwykłe wydarzenie uświetni również Zespół Lachersi. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, w tym licytacje.

Z kim się widzimy? Bądźmy tego dnia razem ❤️

 

więcej »

Dziękujemy naszym wolontariuszom za pomoc w rozładunku żwyności, tym razem na Park&Ride w Starym Sączu.

Waszapomoc jest nieoceniona!

 

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

więcej »

Najlepsze życzenia wszystkim tatom❤️

Brak opisu.

więcej »

 Kochani!

Nasza fundacja wraz ze Stowarzyszeniem Dla Miasta organizuje koncert charytatywny dla Elizy Frys. Razem możemy więcej! Pomóżmy Elizie wrócić do zdrowia. Będzie nam również niezmiernie miło jeśli wśród Was są osoby, które zechcą wesprzeć loterię fantową i coś na nią przekazać. Wszystkie chętne do pomocy osoby zapraszamy do kontaktu. 

Dziękujemy ❤️

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób

więcej »

Tym razem zapraszamy Was na Dzień Rodziny organizowany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Zobaczcie ile atrakci na Was czeka! Z kim się widzimy już w tę sobotę?

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

więcej »

Sobotnia impreza za nami!

Bardzo cieszymy się, że znów mogliśmy uczestniczyć w akcji plenerowej.

Tym razem Fundacja Będzie Dobrze wzieła udział w Festynie na Falkowej, na który zostaliśmy zaproszeni przez Radnego Nowego Sącza Artura Czerneckiego.

Dziękujemy wolontariuszom, Dyrekcji Prywatnego Technikum Zawodowego w Nowym Sączu oraz całej ekipie Fundacji Będzie Dobrze.

Z Wami możemy więcej! ❤️

więcej »

Dołącz na facebooku

Współpracują z nami: